prvi zobki

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

prvi zobki

Objavlja  malazabica on Pet Jun 04, 2010 7:51 pm

Pa smo tam. ZA 6 mesecev smo dobili prva dva zobka!!! Pa me zanima ali so tudi vaši otroci bili takrat takoooooo Evil or Very Mad tečni?
Pred zobki nič. Sedaj pa že 3 dni čez dan tečnoba, na zizi je vredu, pa na mami, drugač cmeravost. Spi čez dan čisto malo, prej je orng spala. Pa me zanima ali ste imele podobne izkušnje?
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: prvi zobki

Objavlja  hana82 on Pet Jun 04, 2010 11:45 pm

Očitno je teden zobkov Very Happy
Mi smo stari 11mesecev in sem včeraj desno zgoraj zatipala prvi zobek! Samo pri nas je tečnarjenje in ne spanje redno na sporedu - tako da hudih sprememb nisem opazila. Se pa blazno slini in drgne čeljust - zato pričakujem še kakšnega Smile

hana82

Število prispevkov : 20
Kraj : NM

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Tina on Pon Jun 07, 2010 10:44 pm

He he..ne mi omenjat zobkov, sem tako vesela, da ma naša ta starejša že vse mlečne, v bistvu jih ima že od leta in pol affraid Pol veste kakšno štalo je imela z njimi. In mi z njo.

Tamauči je pa ravno danes dobil 7. in 8. zobek, star skoraj 11 mesecev - se mi zdi, da je bil cel dan na zizi, drgač pa ni neke panike. Hja tile zobki so res....ampak kaj, ko po tem obdobju pride še hujše Twisted Evil tako da se mi zdi (zdaj v drugo) to zobenje mala malca.

Tina

Število prispevkov : 44

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Pon Jun 07, 2010 11:21 pm

No, to si pa napisala takole da enostavno MORAM vprašati: Kaj je še hujše Twisted Evil ?
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Tina on Sre Jun 09, 2010 4:34 pm

Pri naši 2 letnici obdobje trmarjenja, ko se začnejo zavedat svoje volje, pa vse bi kontra, pa ne pa ne bom, pa ne znam, pa bom sama... jao včasih si moram prav štet od deset nazaj, da se pomirim

Tina

Število prispevkov : 44

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Čet Jun 10, 2010 12:52 pm

Zala je prva dva zobka dobila za prvi april Very Happy In je bila mogoče za malenkost bolj sitna ponoči kot sicer. Potem je imela še dve fazi, ko je bila nemogoča ponoči in smo bili stoprocentni da bodo zobki spet, vsi smo jih že "videli", "tipali", ja, ja...se ful slini, daje rokice v usta, se drgne, siguuuuurno so zobki...No, zdaj, 10. junija imamo še vedno samo dva zobka Very Happy

Joj, mene je kr že strah tega trmarjenja. Že zdaj ima mala tak karakter, da ajooooj...kaj šele bo!!
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  ALEX on Sre Jun 30, 2010 4:26 pm

Živjo...Marcelu sta pri 5mesecih naenkrat zrasla oba spodnja zobka... prej sem še opazovala potem pa sem nehala in ko si je nekega dne sposodil moj prst in me je pičil Smile sem ugotovila da imamo zajčka Smile

ALEX

Število prispevkov : 13
Kraj : Celje

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh