Pranje slinčkov, bodijev...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Pranje slinčkov, bodijev...

Objavlja  MamaMaja on Tor Apr 13, 2010 11:39 am

...kako spravite ven madeže od sadja? Jaz imam po tanovem en kup slinčkov in bodijev s fleki od jabolk, banan in korenja. Sploh banane so od hudiča! Perem enako kot plenice, na 60, z mal več praška kot plenice. A jih ve kej prej namočite, obdelate z Vanishoma ali čim podobnim? Jezi me, ker imam en kup cunj sposojenih in jih en bi rada vrnila zaflekanih.
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Pranje slinčkov, bodijev...

Objavlja  Tina on Tor Apr 13, 2010 12:00 pm

Uff upam, da boš imela več sreče z odstranjevanjem kot sem jo imela jaz..si predstavljaš, da v tistem tednu, ko sem bila v porodnišnici, je mojemu predragemu možeku uspelo vse ta lepše cunjce od tamale poflakat do amena. In nikakor nisem uspela dobiti ven te fleke zagamane Evil or Very Mad , je pa res, da sem prala šele 2-3tedne po katastrofi - prej nisem imela ne volje ne energije in ne časa. Sem pa probala z vanishom, pa denk mit od dm, pa tak pa drugačen prašek, še celo na 90st. sem nekaj fliknila. Pa nič. Če odkriješ kaj kar pali let me know.

Tina

Število prispevkov : 44

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Tor Apr 13, 2010 12:22 pm

Mnja...bolj ko študiram, bolj se mi zdi, da za stare fleke ni rešitve. Da pa tanovih flekov ne pustim da se zasušijo ampak jih sproti obdelam, namakam do pranja. Kar je blo, je pa blo-mogoče je še kako upanje za stare fleke, če jih daš na sonce. Vlažno ven na močno sonce parkrat, mogoče jih bo posvetlilo.
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  hana82 on Tor Apr 13, 2010 2:49 pm

Jup, banane so od hudiča Twisted Evil
Jaz ji pred hranjenjem dam gor eno kratko majčko, ki je malo večja, saj slinčkov sploh ne prenese za vratom.
Za madeže pa se mi najbolj obnese rumeni meglio.

hana82

Število prispevkov : 20
Kraj : NM

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh