plenične predloge

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

plenične predloge

Objavlja  bibaleze on Pon Mar 22, 2010 1:09 pm

no zanima me katere so po vaših izkušnjah najbolj ˝švoh˝....

namreč se nam je zamašila greznica... Neutral in seveda so vsega krive naše predlogice...pa še najverjetneje je to čist res. Trenutno uporabljam popolinijeve, sem pa uporabljala tudi tiste iz Muellerja. Zanima če kera pač pozna take ki so čist tanke in se skoraj takoj raztrgajo in se seveda ne dajo prat...

THX,

lp,B.

bibaleze

Število prispevkov : 12

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: plenične predloge

Objavlja  Čokoholik on Pon Mar 22, 2010 5:38 pm

To tud mene zanima....nam se še ni zamašila greznica, smo jo pa pred kratkim praznil in so bli vidne kepe teh podlog...slišala sem že da se zamašijo tudi zaradi predobrega wc papirja kot je npr iz hoferja. Jaz mu sicer največkrat dam namesto podloge kar doma iz flisa narejen vložek in če ima trd kakec gre super stran direkt v školjko. Prakticiram tudi da iz podloge stresem kakec v wc, podlogo pa v košek ki ga imam v kopalnici.

Čokoholik

Število prispevkov : 25

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Sre Mar 24, 2010 4:17 pm

Hja...jaz bi najprej predlagala vseeno pralne iz flisa Wink Sploh, če je drekec že formiran, da ga loh sam dol streseš. Za druge predloge pa...hmmm...kaj pa to-to krpice za umivanje, une za enkratno uporabo? Se mi zdijo manj čvrste kot predloge.
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Sre Mar 24, 2010 6:00 pm

ali pa brez predloge pa pleničko pod vodo splahneš?
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Čet Mar 25, 2010 1:54 pm

No, evo...zdej mam še eno idejo. Te predloge so itak biorazgradljive, ane?! Torej, namest da flikneš v WC, jo flikneš v koš! Ergo-čista greznica (no ja, brez predlog vsaj).
Laughing Laughing
MamaMaja
Admin

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  bibaleze on Čet Mar 25, 2010 4:03 pm

no ja...drekec je vse prej kot čvrst tako da predloge iz flisa nekak nimajo haska, sploh ker mam itak tots bots in vložek sam gor dam, tak da če bi bil čvrsti drekec sploh ne bi bil problem bi ga pač iz vložka dol stresla. Sam trenutno je pri nas tak ko bi dala gor un namaz iz paprike-lepo tekoče z čvrstimi delčki Very Happy Very Happy -priznam da prav občudujem plenico da vse not ostane...tak da me to da ne bi uporabljala predlogic prav muči...no ja

-ideja da dam drekec v koš-ha kam pa naj jih dam potem-na kompost? (odvoza ekoloških odpadkov nimamo) pol pa s tem pognojim vrt....ne vem no mi ne potegne pa še zdi se mi da bi to kar smrdelo najprej notri pol pa še zunaj..

na unih krpicah za umivanje pa se mi zdi da prav piše da niso za v WC (saj misliš Tosamine a ne?)

bom probala z unimi predlogicami ki sem jih zraven pop-in dobila (se mi zdijo bolj švoh) pol bomo pa vidli-če se bo spet zamašilo bom pa spirala dol..

hvala za vse predloge-če ma pa kera še kako pa kar na plan-več glav več ve Razz

bibaleze

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Čet Mar 25, 2010 4:44 pm

Ja..u navadne smeti vržeš, ane Razz
Sicer si malo manj eko (še vedno veliko bolj, kot če bi rabila pamperske), ampak skrbiš pa za zdravje svoje greznice Very Happy
MamaMaja
Admin

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  bibaleze on Čet Mar 25, 2010 5:00 pm

Very Happy itak
sam une so vseen mal lepš zapakirane Very Happy Very Happy -tle pa drek leze z vseh stani ...je pa ziher bolj eko ko pamperske..
sam po drugi stani pa vseen bolš ko pa tist drek iz greznice ven vleč..ma ja bo že..

bibaleze

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh