Hvala bogu za babice...

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Hvala bogu za babice...

Objavlja  MamaMaja on Sob Mar 20, 2010 5:13 pm

...ki ti tuintam vzamejo otroka za cel dan!
Spet smo mel pestro noč, jaz sem se še zapovrh zbudila s strašnim glavobolom in slabostjo. Ko sem vidla, da sem čist fertik, sem samo odredila selitev podmladka k babici (ta je že včeraj spraševala, če bo prišla), se fajn zbruhala in šla v postlo!

Počutim se že velik boljše in sem srečna, da mam to možnost da se tu pa tam "znebim" otroka. Včasih zato, da pospravim stanovanje, včasih zato da grem po opravkih, da si nudim eno vročo kopel, da si zluftam glavo...ali pa kot danes, da se naspim, spočijem in napolnim baterije.

Mama, you ROCK! sunny
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Hvala bogu za babice...

Objavlja  malazabica on Sob Mar 20, 2010 8:29 pm

Moja mama je vredna miljon evrov!!!!!
Ker živimo v isti hiši ji lahko bolj pogosto ''podturim'' otroka, pa tudi zvečer, ko mala zaspi, pride prav, da lahko grema z atijem na sprehod.
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Tina on Čet Jun 10, 2010 12:09 pm

Moja mami je nam v tako veliko pomoč, da vam sploh ne znam opisat. Včasih bi se mi kar skotrljalo, če bi bila cel čas sama s tamalima..ok, saj možek se trudi po svojih najboljših močeh, sam kaj ko je veliko v službi, meni je pa včasih že do poldneva polna kapa vsega in takrat je mami ZAKON! Ko bratca še ni bilo, mi ni bila panika..zdaj pa z dvema..ufff, saj vem, obdobje pač hehe Wink

Če sem čisto iskrena, v primeru, da ne bi imela takšne pomoči, ne bi imela absolutno nič časa zase in sedaj ne bi pisala teh vrstic.

PS
V zahvalo zdaj pripravljam kavico presenečenja (z rožico) in ji bom odnesla na vrt, kjer se igra s tamalima..

My mom rocks!!!![u]

Tina

Število prispevkov : 44

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh