Gro Baby

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Gro Baby

Objavlja  malamucka on Čet Mar 18, 2010 12:49 pm

GroBaby Shell Set, The Natural Baby Company

cena: set stane 25,90 (+ 2 notranja vložka 16,90 - v tem primeru lahko rečem da 3 plenice so 42,80 = 14,20eur/ena plenica)
vrsta plenice: AIO, enovelikostna plenica
izgled: 5* Very Happy
zanesljivost: 5
vpojnost: 5

plusi: meni je navdušil ta sistem, da menjaš samo notranji vložek, zunanji del so navadne PUL hlačke. konkretno me je navdušilo to, da notranja "plenica" je v bistvu samo vložek, tako, da bo ritka majhna Smile (enaki sistem kot pop-in) . mislim da bo primerna tudi za novorojenčke.
minusi: še ne vem Cool

Nazadnje urejal/a malamucka Sre Mar 31, 2010 5:14 pm; skupaj popravljeno 1 krat

malamucka

Število prispevkov : 83

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Gro Baby

Objavlja  malamucka on Sre Mar 31, 2010 5:13 pm

evo, sem popravila oceno pleničke Smile najbrž bo treba nabaviti še par kosov Embarassed Cool Very Happy

malamucka

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Pon Maj 17, 2010 9:15 am

pa ima ta plenica tudi dvojno elastiko pri nogicah? oz. a velikokrat spustijo?

mlavla

Število prispevkov : 29

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  marsovka on Sre Maj 19, 2010 11:15 am

Malamucka, kako se obnese tale plenica v primerjavi z POP-IN, glede na to da imaš obe? Kako je glede sušenja (ali se hitreje posušijo), vpojnosti, velikosti na ritki?

marsovka

Število prispevkov : 1

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Čet Maj 20, 2010 1:06 pm

tud jst sem naročila obe te plenici...pa komaj čakam, da ju bom lahko sporbala..
Pa je že več kot teden dni od naročila..pa še kar čakam, saj še niso dobili stvari iz tujine..se je menda nekaj zavleklo zarad praznikov..hm upam, da kmalu dobim Smile sem že mal neučakana

bom pa vesela..če bo še katera podala oceno ..

mlavla

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Pet Maj 21, 2010 11:43 am

mlavla, tale plenica sicer nima dvojnih elastik, je pa tako narejena, da neprepušča, ker notranji vložek (plenica) ne pride čisto do roba prekrivnih hlačk... ne vem kako bi to opisala...
marsovka, GB se posuši bolj hitro kot pop-in, čeprav ni velike razlike... vpojnost bi rekla da je tam tam (zanimivo, ker pop-in so bambusove, kar se računa kot bolj vpojne, GB je bombaž). v GB je ritka manjša. edino pop-in so boljše za ponoči, imajo super ta nočni vložek cheers . GB ima tudi dodatni vložek, ki naj bi bil za ponoči, ampak tega nisem niti poskušala dati, se mi zdi da ne bo zdržal... uporabljam ga če gremo kam na izlet, takrat GB zdrži nekje 4-5 ur. brez vložka pa 3 - 3,5 ure...

malamucka

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  TuLiPaN25 on Pet Maj 21, 2010 2:36 pm

Meni so tele grobaby boljše kot pop-in. Prvič zato, ker je manjša ritka, drugič pa ker so prej suhe. Pri pop-in sem mogla vedno uporabit tudi dodatni vložek, ker je drugače premočilo, tukaj pa ni potrebe.

TuLiPaN25

Število prispevkov : 48

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Sre Maj 26, 2010 10:59 am

Pleničko sem včeraj dobila..in jo seveda takoj oprala, se je pa tudi že posušila, tako da bo šla danes že na ritko. Smile)
Se mi pa zaenkrat zelo dopade... Sem pa opazila da se je preimenovala v Gro via..
se pa hrati naročila tudi pop in pleničko, ki pa v primerjavi z GV še ni suha..
Poročam kako se bo obneslo..

mlavla

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  dana80 on Sre Maj 26, 2010 1:37 pm

mlavla

Mi smo z obema tako Pop IN kot GroVia zelo zadovoljni. Upam, da bodo tudi vam služile tako dobro Very Happy . Čakamo poročilo Very Happy .

dana80

Število prispevkov : 28

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Čet Maj 27, 2010 9:58 am

Prvo testiranje je super prestala Wink
kjlub temu, da se je tudi pokakal vanjo je držala cca 2,5 ure..kar je pri nas nekako rekord..
Upam, da me v prihodnje ne razočara..

mlavla

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  dana80 on Čet Maj 27, 2010 1:55 pm

mlavla

no, po tem kar si napisala "je držala cca 2,5 ure..kar je pri nas nekako rekord.." je res videti to, kar sem omenjala pri Bum Hugger .... in sicer, da vaš otročiček veliko lula... Very Happy. Nam GroVia zdržijo 3,5-4 ure. No glede na to, da so tvoje plenice še nove in bodo po nekaj pranjih še bolj vpojne, upam, da se situacija stabilizirala .... blenice bodo bolj pile....otročiček pa malo manj lulal Very Happy .

dana80

Število prispevkov : 28

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Čet Maj 27, 2010 2:36 pm

ja naš fant je res ultra polulanček...
ponoči mu sedaj drži (pa tudi ne vedno) zelena racmanka z dnevnim vložkom(bombažna) + njihov nočni vložek..me ne vprašat kako zgleda njegova orooomna rita...
zato pa iščem kaj manj golomaznega..in sem pač mislila, da je to mogoče bum hugger..bom pa vsekakor tudi tisti penički dodala še kakšen vložek..in bomo videli..
Čez dan se pa res previjava nekje na 2 uri..in zato kjub temu da imam nekaj čez 20 kom. plenic perem vsak drugi dan..kaj čmo..
Če primerjem s hčero..ona je veliko manj lulala (razen enega poletnega obdobja pri starosti 5 mes., ko je čez dan spila 1l ali celo več vode)..sem jo previjala komot na 3 ure ali celo več..
Upam, da se čimprej umiri tole ultra lulanje ..haha

mlavla

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Sob Maj 29, 2010 8:28 am

evo še ena moja ugotovitev glede te plenice.
Vpojno jedro te starejše verzije GB se razlikuje od novejše variante GV...
pri GB je bila plenička sestavljena iz prekrivnih+pleničke+vložka..sedaj pa je plenička debeljša in ni več potreben dodaten vložek..

mlavla

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Pet Okt 05, 2012 11:30 pm

še tukaj ena ocena... grovia sem uporabljala pri prvem otroku od cca 6 mesecev do 2 let, ko se je navadil na kahlico, sedaj jih uporabljam že pri drugem. vpojni vložki so ok, brez sprememb, pri ježkih na prekrivnih hlačkah se že pozna pogosta uporaba, vseeno pa še držijo... super so se obnesle za novorojenčka, lahko sem jih uporabljala res od rojstva brez, da bi bile prevelike... pa 2,5-letnemu otroku so še vedno dovolj velike... preizkusili smo tudi tiste vložke za enkratno uporabo in so zakon! Wink
ja pa še to mi je všeč, da vložek pripneš enostavno notri samo z dvema pritiskačema...

malamucka

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Lollipop on Ned Maj 12, 2013 12:07 pm

Meni so super Smile
Vpojnost je dobra.
Enostavne za uporabo, všeč mi je, da je noter samo vložek.
Hlačke lahko večkrat uporabiš.
Lep izgled.
Majhna ritka.
Se pa tale vložek kar dolgo suši... ne vem, če manj časa, kot frotir iz pop-in...

V glavnem, moram dokupit še vložke!!

Lollipop

Število prispevkov : 14

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh