bumGenius organic AIO one size

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

bumGenius organic AIO one size

Objavlja  hana82 on Sre Mar 17, 2010 2:06 pm

http://www.bumgenius.com/organic.php

Ime pleničke-bumGenius organic AIO one size

cena pleničke: 22-23E
vrsta pleničke: AIO
ocena izgleda: 5
ocena zanesljivosti: 3-4 (čisto odvisno koliko si spreten in natančen)
ocena vpojnosti: relativna
plusi: enostavnost uporabe, super za začetnike - so "idiotproof" Very Happy ; so enotne velikosti
minus: ker nima ob nogicah elastičnega roba, se, če je ne namontiraš pravilno, hitro zgodi, da kaj steče mimo;
ježki so zelo slabi-po 8 mesecih uporabe (kljub pazljivosti pri pranju) sem jih morala zamenjati, krivdo nosi prekratka predloga, kamor zapneš ježek med pranjem, ta se potem pritrdi na drugo perilo in uničuje se plenica ter tudi ostalo; plenice s pritiskači pa je težje optimalno prilagoditi otroku
vložek je že prišit v plenico, zato traja celo večnost, da se posušijo (jaz jih obračam, notranjost navzven, da je hitreje)

hana82

Število prispevkov : 20
Kraj : NM

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: bumGenius organic AIO one size

Objavlja  anancica on Sre Jul 20, 2011 4:27 pm

Se strinjam z napisanim. Vedno, ko namontiras plenicko, je potrebno pogledati, ce kje ne gleda bombazni del ven, ker potem tam pride mimo. Sicer smo bili mi s temi plenicami kar zadovoljni, uporabljali smo jih od rojstva do 17m. Prvi mesec je skoraj vedno sel drekec ven pri nogicah (sinek ni bil zelo bajsi v nogice, prej obratno), si ga moral takoj previti, ko se je pokakal. Nato so dobro drzale do 6 m, ko je zacel mali vec lulati ponoci. Tako smo ponoci dodali kar direktno gor na plenico bambusov vlozek in je bilo spet OK. Nato so pocasi zacele spuscati tudi cez dan, tako da je vlozek bil dodan v plenico tudi cez dan, za ponoci pa smo dokupili Racmanove bambuske s prekrivnimi hlackami, ker BG z vlozkom niso vec zdrzale. BG z dodatnim vlozkom so zdrzale cez dan do 17 m, nato pa je mali zacel naenkrat in veliko lulati, tako da en vlozek ni bil vec dosti. Sem poskusala dodati se enega, ampak je bila potem plenica premajhna, tako da mu ni vec pasala na rito in je zato spustila. Tako da smo ga zaceli odvajati od plenic. Razz So pa res enostavne za uporabo, ker je samo en kos in ni potrebno nic zlagati. Sedaj dobimo novega clana in moz hoce dokupiti spet te, jaz pa sem malo skepticna ravno zaradi tega, kar sem napisala. Smo pa mi imeli zapiranje s pritiskaci, ker sem veckrat zasledila, da so pri BG jezki slabi, no, nismo imeli tezav z zapiranjem in prilagajanjem na otroka.

anancica

Število prispevkov : 26

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh