Uspavanje otrok

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Uspavanje otrok

Objavlja  MamaMaja on Ned Mar 07, 2010 12:55 pm

Kako jih uspavate? Pa ne pozabit napisat zraven, kolko so stari vaši tamavčki Wink Pri nas je spanje en velik problem, ki se ga zdaj počasi lotevamo reševat. Največji problem je to, da Zala ne zaspi drugače kot v naročju. Zdaj, pri 6 mesecih, tehta manj ko 7kg in še nekak gre, čez nekaj mesecev bo pa to že dejansko težek opravek.
Zdaj sem si zadala za cilj, da jutranji spanec dočakava v njeni posteljici. In prejle mi je to tudi uspelo. Ko bo redno zkjutraj zaspala v posteljici, bomo to nadaljevali s popoldanskim in ko bo tudi to ulaufano, še z večernim (takrat je najhuje, imamo prave boje in histeričen jok, zato bo to zadnje na vrsti)
Kako je pa s tem pri vas?
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Uspavanje otrok

Objavlja  malazabica on Ned Mar 07, 2010 10:20 pm

Moj otrok priznam da je izredno priden. Mala je stara 3 mesece, med 17-18 uro postane tečkana. Vsak drugi dan jo kopamo in tisti dan gre takoj po bani na mojo zizo in vleče tudi po eno uro, uro in pol, in na ziziki zaspi med 19-20. uro. No tudi tisti dan ko ni kopanja jo uspavam na zizi in je zgodba podobna. Se pa zgodi 1-2x tedensko da imam zvečer obveznosti, takrat jo babica nahrani s flaško in v uspava v anaročju na ajobajo.
To je to.
Upam da tako tudi ostane!!!! Cool
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  TuLiPaN25 on Pon Mar 08, 2010 10:24 am

Hčeka je do 1 leta zaspala zravn dojenja ali pa v naročju, zdaj pa gre kdo z njo malo poležat, pol pa zaspi. Sin je star 10 mesecev, pa se tudi želi najprej pocartat, potem ko pa že dremlje pa nakaže, da hoče v posteljo in ga dam vanjo, da lahko zaspi. Sem že poskušala vse možne načine, da bi sama zaspala, pa sem obupala, enkrat sigurno bosta. Pri 20-ih zagotovo ne bo treba več zraven hodit spat Laughing Laughing Laughing

TuLiPaN25

Število prispevkov : 48

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Pon Mar 08, 2010 11:49 am

Zame se crkljanje in spremstvo v posteljo klasificira kot "zaspi sam". Pri nas se moramo pa sprehajat, zibat, otrok se medtem dere, zvija... včasih moramo te njene izpade prekinit s homeopatskimi kamiličnimi globulami....
No, zdajle mi je spet uspelo, da je zaspala v posteljici, jaz sem jo samo malo držala, pobožala...Zvečer bo pa čisto druga pesem pela. No, pa že to, da mi jo je dvakrat zapored zjutraj uspelo v posteljici uspavat, je blazen uspeh.
Počasi, pa bo!
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  LoNa30 on Tor Jul 03, 2012 3:31 pm

Meni pa tako rata, da ko je moj tro mesečni poba zvečer že v posteljci in ko se mu vidi, da ne more zaspati, ga primem za rokice in tudi z mojo glavo naslonim na njegova prsa (seveda z občutkom, ravno toliko da začuti težnost). Poba leži na hrbtu, rokice pa ima običajno pri oz. nad glavo. In res se umiri in v parih minutah zaspi. Very Happy

LoNa30

Število prispevkov : 2

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh