Nočne pleničke

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Nočne pleničke

Objavlja  MamaMaja on Pet Mar 05, 2010 1:52 pm

Ponoči Zalo še vedno previjam v enkratne plenice Sad Nekako se ne morem opogumiti za nočno rabo pralnih. Ravno, ko sem hotela začet, je začela fejst lulat. Prejle sem jo po eni uri in pol previla iz bambus racmank-mokre skoz in skoz, z dodatnim vložkom vred. Si ne znam predstavljat, kako bi to zgledalo zjutraj. Sem šla stehtat njene nočne pleničke. Povprečno nalula čez noč 240ml. Sem si pripravila dve dozi po 250ml in z eno prelila racmanko bambus z nočnim vložkom-tudi čez deset minut je kapljalo od nje. Z drugo sem prelila svojo Little Lambs pleničko z enim dodatnim vložkom iz bambusa in enim dodatnim iz konoplje. Ta bi nekako zdržala...vseeno je bila ful mokra.
Bom vidla, mogoče se opogumim danes.
Katere imajo vaši za ponoči? Tele Haipa Daipa kolko zdržijo. Mislim, da sem nekje brala, da ste delale en preizkus kolko držijo. Kako ste to preizkusle? Vlile vodo in mal počakale? Ste jo vlile po celi plenički, je bila mokra cela plenička?
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Nočne pleničke

Objavlja  ALEX on Pet Mar 05, 2010 4:26 pm

jaz imam za ponoči najraje pop-in res zdržijo k naš sonček tudi lula kot velik Very Happy

ALEX

Število prispevkov : 13
Kraj : Celje

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  skuštrana on Pet Mar 05, 2010 4:56 pm

Za ponoči sem jaz pri drugem otroku imela 2 home made, narejene prav za ponoči, bolj vpojni in sta bili super (ampak jih nikakor ne najdem, sem jih nekam založila), drugače pa kar Racmanko z dodatnim vložkom čez pa volnene prekrivne hlačke in je tudi ok. Ne premoči. Rit je pa ogromna, ja Razz

skuštrana

Število prispevkov : 51

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Pet Mar 05, 2010 9:33 pm

mamamaja, kolik imaš ''stare'' bambuske? ker z vsako uporabo/pranjem so bolj vpojne.
MI imamo taki ritem, od 19-23 je plenica skoraj suha. ob 23ih jo previjem v racman bambus+nočni vložek, pa je zjutraj pri naslednjem previjanju (med 7-9 uro) konkretno mokra plenička, in to cela mokra.
ampak premoči pa mi ne Very Happy
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  TuLiPaN25 on Pet Mar 05, 2010 10:11 pm

Mi imamo za ponoči bum huggers ali pa bamboo popy z vložkom - zdržita brez problema celo noč pri tamalemu, hčerki dam pa v bamboo 2 vložka pa je tut ok.

TuLiPaN25

Število prispevkov : 48

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Pet Mar 05, 2010 10:37 pm

mene je zelo prijetno presenetila pop-in z nočnim vložkom Smile
drugače imam bamboo poppy ali zippy z dvema vložkama (original + organic ali včasih kar zložim eno bamboo krpico) ali bum hugger ali haipa daipa + dodatni vložek...

malamucka

Število prispevkov : 83

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  dana80 on Pet Mar 05, 2010 10:56 pm

MamaMaja je napisal/a:
Katere imajo vaši za ponoči? Tele Haipa Daipa kolko zdržijo. Mislim, da sem nekje brala, da ste delale en preizkus kolko držijo. Kako ste to preizkusle? Vlile vodo in mal počakale? Ste jo vlile po celi plenički, je bila mokra cela plenička?

Ja, midve s kolegico sva delali preizkus in sicer sva testirali moje Haipa Daipa in njene Bum Hugger in Bamboo Poppy. Vsako od njih sva polili z enako količino vode (350 ml) po celi površini. Najbolje se je obnesla Bamboo Poppy (z original vložkom), ki je bla ne nekaj mestih še popolnoma suha. Sem pa zelo presenečena nad rezulatatom mojih Haipa Daipa, saj je bila praktično enako mokra kot Bum Hugger, ki je zelo vpojna nočna plenica. Bi pa bil najbrž rezultat pri vseh plenicah skoraj enak, če bi bila tudi Bamboo brez svojega original vložka....tako kot Haipa Daipa in Bum Hugger, ki original dodatnega vložka nimata.

dana80

Število prispevkov : 28

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Tina on Ned Mar 07, 2010 8:43 pm

Jaz obema dajem samo Bumgenius za ponoči - do zdaj nikoli niso premočile..pa sta oba kar orenk "pišonji"..sam te pleničke so pa zakon! Naj omenim, da gresta spat ob cca 20h in sta v teh pleničkah do cca.7 -8h zjutraj affraid

Tina

Število prispevkov : 44

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Ned Mar 07, 2010 11:03 pm

MamaMaja, a si se že opogumila? Cool

malamucka

Število prispevkov : 83

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Pon Mar 08, 2010 11:15 am

Evo...delam na tem Very Happy Danes ponoči. Bom probala z BumGenius z obema vložkoma+en dodatni iz bambusa. Potem pa, ko bom zjutraj vidla stanje, bom mogoče kej odvzela, kej dodala Wink

Mam sposojene bambuske racman za sprobat in so bile pomoje prej oprane enkrat, do zdaj sem jim jaz častila še dve pranji. Sej vem, vsakič bodo bolj vpojne. Tiste Little Lambs so bile pa pomoje preprane stokrat, ker so bile kupljene rabljene in se jim že vidi kilometrina. So pa vpojne ko ShamWow na reklami Wink Wink Wink
MamaMaja
Admin

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  skuštrana on Sre Mar 10, 2010 5:39 pm

Mala Maja, kako je šlo??? Ste bili suhi Very Happy

skuštrana

Število prispevkov : 51

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Čet Mar 18, 2010 1:31 pm

jaz sem po novem ''skenslala'' dodatni vložek pri mojih racmankah bambus in se dobro obnese . Danes začnemo uporabljati volnene prekrivne hlačke. Very Happy Very Happy Very Happy
malazabica

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Čet Mar 18, 2010 5:26 pm

Evo, poročilo:
do zdaj je bila Zala dvakrat ponoči v BumGeniuskah, obakrat z dvojnim vložkom, obakrat je bila zjutraj pižama suha.
Plenica pa težka Smile
MamaMaja
Admin

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Sob Maj 15, 2010 11:39 pm

KOLIKO SO PA STARI VAŠI OTROCI?ups..se opravičujem za črke..

našemu fantu vse premoči..tudi plenice za enkratno...sej se boste zgražale, ko vam povem v kaj ga sedaj zavijem, da mu zdrži celo noč od cca. 20 h pa do 8 h..
mi imamo še zelene racmane bombažne, notri pa mu dam nočni vložek od racmana (dvojna peščena ura) plus dnevni vložek racman...pa je zjutraj plenica čisto prepojena..in zelooo težka..se je pa tudi že zgodilo, daje tudi to spustilo..

se mi pa včasih ob pogledu na njegovo res ogromno nočno rito kar zasmili..pa iščem kaj manj golomaznega..ima katera kakšen predlog?
predvsem me zanima koliko zdrži POP in z nočnim vložkom?

naš fant tudi podnevi zelo veliko lula..npr. Bumgenius organic mu ponavadi premoči po eni uri, sedaj mu pa vajo dodam bombažni vložek od racaman (zeleni) pa zdriži cc. 2,5 h..ima še aktera takega "ultra" polulančka? Very Happy

mlavla

Število prispevkov : 29

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  TuLiPaN25 on Ned Maj 16, 2010 8:08 am

mlavla tut moja2 oba precej lulata - zeleni racmani ne bi zdržali, bambusove pleničke so pa nekoliko bolj vpojne kot bombažne. Moja 2 sta stara 2,5 let in 1 leto. Bamboo z vložkom ali pa bumhugger pa prekrivne od racmana - to nam ponoči zdrži, čez dan pa bumgenius organic in grobaby, hčerka je pa čez dan hvala bogu že brez. POP-in se pri nas žal niso obnesle - smo sprobali 2, tudi 1 nočni vložek pa je vse premočilo.

TuLiPaN25

Število prispevkov : 48

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  ALEX on Ned Maj 16, 2010 9:56 am

ojla....tudi pri nas vse spusti... imamo wonderoske, totsbots, pop in ampak nič več ne zdrži Sad sem razmišljala da bi kupila za čez prekrivne hlačke čeprav so vse all in one ampak kaj pa naj drugega... sam katero številko prekrivnih pa nimam pojma??? scratch
aja pa še eno vprašanje kaj boste ve vzele za na morje tudi pralne,ker ne vem pol kje to oprat???

ALEX

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  mlavla on Ned Maj 16, 2010 10:56 am

no tudi danes je vse spustilo..tam mal čez četrto uro zjutraj..grrr..

očitno bo res treba nabavit kakšno bum hugger..al pa še prej probat z bambus racamanom, ki pa imamo samo enega..in ga dajem ta starejši za ponoči, ki je stara 2 leti in 2 mes..in je čez dan drugače suha..pa tudi to pleničko ima, drugače po večini zjutraj suho...če se pa že polula..ji pa itak ne zdrži..

mlavla

Število prispevkov : 29

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Ned Maj 16, 2010 11:21 am

Priznam, ponoči ji dam gor moltex eko (kolko so eko potekajo debate...) Very Happy
MOja (5 mes) zaspi okrog 19-21 ure (odvisno od dneva), in do 23ih ko jo spet previjem se zgodi da je plenica suha, no ob 23ih pa ji dam gor moltex, do cca 7 ure zjutraj, ko je plenica zelo težka. To pa delam zato, ker je po celonočnih bambuskah imela fračo rdečo. Na začetku ko sem ji dajala gor bambuske so bile zjutraj konkretno mokre tako da je imela ful težko rito. Premočile ša niso nikoli.
Alex, poskusi z plenico ki ni all in one. Jaz sem zadnjič spet po dolgem času sprobala wonderooske, in sem ji pozabila ob 23ih menjati plenico (se mi je zgodilo prvič), pa je bila ob 3 premočena. Prekrivne hlačke po mojih izkušnjah bolje zadržijo, ker nikjer nič ven ne gleda (če jo dobro namestiš seveda). All in one v takšnih primerih niso 100%, sploh pa ne za take ki dosti lulajo.
malazabica

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  ALEX on Ned Maj 16, 2010 1:03 pm

a mislite da bi čez te all in one da dam prekrivne bilo kaj narobe? ker se mi res ne da zopet kupovati pleničk ker jih imamo že veliko Sad

ALEX

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Ned Maj 16, 2010 1:09 pm

po moje ne bi bilo kaj ekstra narobe. poskusi
malazabica

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  ALEX on Ned Maj 16, 2010 3:07 pm

sem kupila ene prekrivne od racmana bom poskusila in potem poročam...hvala za nasvete Very Happy cheers

ALEX

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Ned Maj 16, 2010 3:26 pm

Jaz sem že čez plenice za enkratno uporabo dajala prekrivne hlačke Very Happy Pa dodatne bambus vložke v plenico za enkratno...
Slišala sem tudi za varianto, ko dajo dve plenici za enkratno uporabo, eno čez drugo, za ponoči...
Karkoli, sam da deluje Smile
Mi smo spet na enkratnih za ponoči, pa še te ne držijo vedno...
MamaMaja
Admin

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  ALEX on Sre Maj 19, 2010 3:11 pm

ojla.. sem sprobala dat čez aio prekrivne in jaaaaaaaaaa deluje jupiiiiii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tko da hvala za pomoč cheers

ALEX

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh