Petra, čestitam in se klanjam!!!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Petra, čestitam in se klanjam!!!

Objavlja  MamaMaja on Čet Feb 18, 2010 2:17 pm

Punce, ste gledale včeraj tekaški šprint?!!!
Nisem mogla verjet! Ko sem vidla, kako je padla in kako jo boli, sem bila 100%na, da ne bo sploh nastopila. Ko je bil čas za finale, sem bila že čist paf, od kje ji ta moč in kako zmore tako premagovat svoje telo. Zihr sem bila, da bo v finalu bila že čist fertik in sem si sam mislila, joooooj, upam, da bo zdržala. Potem je pa kar naenkrat bila tretja. Z mojim sva bila čist živčna, men so kr kocine šle pokonc, tresla sem se in prvič v življenju sem dejansko z vsem srcem navijala za nekoga! Ko je prišla tretja v cilj, mi je šlo kr na jok. Moj dragi je bil čisto tiho in vidla sem, da ma tut kr cmok v grlu!
Sej ne vem, kako opisat ta rešpekt, ki ga čutim. Petra, ti si carica! Čestitam!!!
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Petra, čestitam in se klanjam!!!

Objavlja  Čokoholik on Čet Feb 18, 2010 2:49 pm

waw...a tretja je bla...res ji vsa čast...vidla sem sam ko je padla in tisti prvi tek, pol je blo smučanje po tv pa sem šla spat...res jo je ful bolel...kapo dol!!!

Zdele sem govorila z možom, baje je imela 4 počena rebra in preluknana pljuča, če se ji ne bi pripetil ta nesrečen dogodek bi bla definitivno prvakinja!!!

Čokoholik

Število prispevkov : 25

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh