Home made pralne plenice, pralni vložki in ostalo :-)

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Re: Home made pralne plenice, pralni vložki in ostalo :-)

Objavlja  malamucka on Pon Apr 19, 2010 8:05 pm

ojla, pozdravček še tukaj Smile
hana82, kako so se ti obnesle pleničke?
malo me skrbi, da so te pleničke šivane iz blaga ki verjetno nima nobenih certifikatov... racmane in vse ostale so testirane prav za otroke... Rolling Eyes Neutral
tudi me zanima, kako te plenice izgledajo po večkratni uporabi?

malamucka

Število prispevkov : 83

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  hana82 on Čet Apr 22, 2010 10:55 am

Hm, o certifikatih nisem ravno razmišljala scratch - je gotovo vredno razmisleka, predvsem glede barv.
Sicer je material mehak in na otip prijeten (sploh ko jih dam v sušilni stroj). Če bi sama naročala, bi vzela samo kakšno za probo; svakinji pa nisem hotela težiti za 2 plenici.

Barve so nekoliko pobledele (predvsem po sušenju na soncu). Plenice pa se niso "sprale", da bi se kaj veliko uničile. So soliden izdelek (zelo dober, če pomisliš da so home made) in mala je prav luštna v njih ter jih tudi dobro prenaša. Nič ne uhaja mimo.

Še vedno pa sama prisegam alien na bombažne racmanke. Edino premislila sem si glede ježkov. Pri AIO so sigurno boljši, pri uporabi s prekrivnimi hlačkami, pa mi bolj sedejo pritiskači, ker se ježki kljub previdnosti uničujejo.

hana82

Število prispevkov : 20
Kraj : NM

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Čet Apr 22, 2010 11:19 am

Kaj racmani še vedno popravijo ježke? Nekje sem prebrala da ti svoje plenice lahko oni popravijo, baje celo brezplačno? Ker mene tudi skrbi kakšni bodo ježki čez leto, dve...
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Mala žabica on Čet Apr 22, 2010 12:28 pm

Ojla,

čez dobra dva meseca tudi pri nas pričakujemo malega sončka in odločila sem se za pralne pleničke. Zelo so mi zanimive tudi te, ki jih sama izdeluje tale gospa in jih bom najbrž kupila nekaj. Me pa zanima če jih že katera ima in kakšne so (je kvaliteta primerljiva z kupljenimi)? Poleg tega me še zanima iz česa so izdelane tele pocket pralne pleničke (zunanji del namreč)? Hvala za odgovore

Mala žabica

Število prispevkov : 1

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Čet Apr 22, 2010 1:20 pm

Mala žabica, dobrodošla Very Happy

hana82, jaz nič ne vem, kako se proizvaja blago, ampak vem, da je vse nekako "pošpricano" s kakšnimi voski in ne vem kaj še, da se pri transportu ne umaže in tako naprej... na barve niti nisem pomislila scratch . pa bom rajši ostala pri plenicah iz trgovine.
naš sinček je občutljiv na flis tako, da ne bom riskirala še kakšne druge zadeve. čeprav so te plenice toliko luštkane Sad mah, itak imam plenic že več kot dovolj Cool . trenutno sem zaljubljena v te nove grobaby, sem naročila še dodatne vložke in s tem je res konec vseh nakupov. (dokler ne pride spet kaj novega Twisted Evil )

malamucka

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  skuštrana on Čet Apr 22, 2010 10:16 pm

Zunanji del pocket plenic je enak material kot navadne prekrivne hlačke - Polyurethane laminate (PUL).

Material je pač takšen kot povsod, vsi proizvajalci plenic material nekje naročajo, nihče ga ne proizvaja sam.

skuštrana

Število prispevkov : 51

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Čet Apr 22, 2010 11:15 pm

saj se ne gre za to če ga naročuje ali proizvaja, gre se za to, da je testiran, da nima škodljivih barviv ali še kaj drugega...

malamucka

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  sofia on Sob Apr 24, 2010 9:06 pm

Sem preprala vse plenice (5 vrst) in so te ostale najbolj mehke. Tako salone, kot aio. Super. Bom še naročala.

sofia

Število prispevkov : 6

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  zzarana on Čet Maj 06, 2010 11:06 pm

Hvala, da ste me napotile semle na Boljšji trg sunny ! Uf, vse ste že sprobale!

Skuštrana, če je pralneplenicke@gmail.com tvoj email, potem te že čaka moje sporočilo v inboxu.

Zdijo se mi krasne, tele plenicke! Pa slinge ima, tale gospa, kolikor vidim, tudi.

Koliko časa pa se čaka na dostavo?

zzarana

Število prispevkov : 7

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Sre Maj 26, 2010 2:32 pm

Sem še naročila 6 kom AIO, 3x bumgenius like bombaž, 3x pocket bumgenius like bombaž. JAvim ko dobim (ostale imamo večinoma bambusove, bom videla kako se obnese bombaž)
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  habibi on Tor Sep 07, 2010 11:18 am

Pozdravljena, skuštrana!
Ogledala sem si te home made pleničke in zanimajo me predvsem tiste, ki imajo nepremočljiv sloj kar na plenički in so predstavljene v mapi "POCKETICE I AIO/AI2 pelene (PUL je izvana)". Vprašala bi te kaj je razlika med AIO in AI2.
Do sedaj moja punčka uporablja eko pleničke za enkratno uporabo, pa bi mogoče še pralne poskusila. Kupila sem dve racmanki in prekrivne hlačke, pa mi nista najbolj všeč.

habibi

Število prispevkov : 1

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh