menjava pleničk

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

menjava pleničk

Objavlja  ALEX on Ned Feb 14, 2010 3:17 pm

Zanima me ali ve tudi čez noč menjate pleničke in na koliko časa...jaz jih moram dugače mu vse premoči Sad

ALEX

Število prispevkov : 13
Kraj : Celje

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: menjava pleničk

Objavlja  TuLiPaN25 on Ned Feb 14, 2010 4:02 pm

Ponoči zamenjam po potrebi, potipam če so prekrivne že kaj vlažne ob nogicah, če niso potem ju ne zbujam, drugače pa ja, če je potreba. Več kot enkrat pa ni potrebno.

TuLiPaN25

Število prispevkov : 48

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Ned Feb 14, 2010 4:53 pm

Najprej tole...tale podforum je bolj za ideje in stvarna vprašanja kar se foruma kot takega tiče. Bom prestavila v ustrezno temo, takoj ko pogruntam kako Wink
Jaz ponoči previjam samo, če se pokaka, sicer ne. Res pa, da je naša ponoči še v enkratnih plenicah. Še zbiram pogum za nočno uporabo pralnih....ne vem sicer zakaj...
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Pon Feb 15, 2010 12:19 am

sem prvi mesec previjala ponoči, pa sem se jast zbudila pa ta mala, potem pa sem prebrala da zelo dosti mamic ne previja ponoči. Sedaj jo ponoči previjem le če se pokaka.
Cca 2 tedna nazaj sem nehala uporabljati papirnate plenice ponoči (sem jih uporabljala samo ponoči), in uporabljam pleničko z dodatnim vložkom. Prvič jo previjem okrok sedmih-osmih, potem pa okrog 10ih, 11-ih preverim, in ima ponavadi čisto suho plenico, in jo redko menjam. Zjutraj je seveda mokra, a mi še nikoli ni premočila. Zato so mi racmanke oz. plenice ki niso AIO tako všeč, ker resnično, če si jo dobro previl, ti ne bo premočila. Tudi če je plenica spodaj soaking wet.

Mamamaja, glede zbiranja poguma, kar probaj , ker so meni ponoči premočile le papirnate plenice (ne vem kako je to moji uspelo, a ponoči tako miga z ritko da je bila papirnata plenica zjutraj cela raztegnjena in razrahljana), pralne nikoli.
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Pon Feb 15, 2010 12:04 pm

Ma ja, sej meni tudi premočijo, sploh tele Alana niso pol k**** vredne pri nas. Sem bila že odločena, da uvedem pralne tudi ponoči, pa ima zdaj Zala ful probleme z kakanjem (beri-skoraj driska do 8x dnevno-gremo jutri k zdravniku) in mm dreka vrh glave. Jo imam spet v enkratnih, da sam vržem proč. Kesam se, lena sem, ampak res se mi ne da več ubadat z desetimi pokakanimi plenicami na dan Embarassed Tko da...čim se zrihta kakanje, gremo na full time pralne plenice! Majkemi! Very Happy
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Pon Feb 15, 2010 12:46 pm

ALEX, jaz ponoči nič ne previjam... dam bum hugger + dodatni vložek ali bamboo zippy/poppy, original dodatni vložek + še en dodatni vložek in zdrži celo noč... 2x ponoči še jemo...
kakšno plenico ti dajaš?
se strinjam s maložabico, da AIO ni varianta za ponoči... Evil or Very Mad

malamucka

Število prispevkov : 83

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  skuštrana on Pon Feb 15, 2010 8:06 pm

Jaz tudi ponoči ne previjam. Dam pa bombažno plenico in dodatni vložek ( čez dan jih ne uporabljam) ter čez volnene prekrivne hlačke, ene ki mi jih je naredila prijateljica. Nikoli ne premoči. Že pri ta drugem otroku sem tako delala in se super obnese.

skuštrana

Število prispevkov : 51

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  ALEX on Tor Feb 16, 2010 4:16 pm

ojla... ja te AIO(wanderoos,totsbots) +dodatni vložek mojemu falotku premočijo je pa res da zelo veliko lula... Sad

ALEX

Število prispevkov : 13
Kraj : Celje

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  dana80 on Tor Feb 16, 2010 4:26 pm

ALEX je napisal/a:ojla... ja te AIO(wanderoos,totsbots) +dodatni vložek mojemu falotku premočijo je pa res da zelo veliko lula... Sad

če uporabljaš le AIO poskušaj še s POP IN z vložkom....meni se zdi, da res dobro vpijajo. Drugače boš morala pa iti na tiste, ki se uporabljajo skupaj s prekrivnimi hlačkami. Baje, da res zelo dobro vpijata Bamboo in Bum Hugger.

Nazadnje urejal/a dana80 Tor Feb 16, 2010 4:29 pm; skupaj popravljeno 1 krat

dana80

Število prispevkov : 28

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Tor Feb 16, 2010 4:27 pm

ja saj moja tudi OGROMNO lula, včasih je plenica skoz in skoz mokra, a mi še ni premočila Very Happy
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  skuštrana on Tor Feb 16, 2010 4:57 pm

AIO niso ravno primerne za ponoči zaradi slabše vpojnosti.

skuštrana

Število prispevkov : 51

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh