Baby City

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Baby City

Objavlja  Copatarca on Sre Apr 23, 2014 3:12 pm

Ime pleničke: Baby City, kitajske pleničke
cena pleničke: zelo ugodno, tudi 2€/kos (glej eBay)
vrsta pleničke: plenička z žepkom, enotna velikost, reguliranje velikosti in zapenjanje s pritiskači
ocena izgleda: 3
ocena zanesljivosti: hm .... pričakovala sem, da bodo čisto zanič, pa so me še kar presenetile
ocena vpojnosti: 4, vendar samo za čez dan, ko veliko previjam

plusi: Zelo udobna plenička z notranjostjo iz mehkega flisa, ki ostaja suh. Se lepo izpere, tako da pri manjšem dojenčku ni treba uporabiti plenične podloge. Lepe barve, brez vzorca. Plenička je majhna in deklici lahko oblečem vsa oblačila (pri racmankah imamo samo oblačila širokega kroja).

minusi: Flis je iz 100% poliestra, vložek iz mikrovlaken (o naravnih materialih ni govora), uradno pralno na 30 stopinj (vložek dam vseeno vedno na 60, pleničko operem ročno). Šivi in namestitev pritiskačev so površni, posledično je izgled cenen.

Uporabnice se na spletu pritožujejo, da jim je zunanja plast (PUL) razpadla. Meni še ni, vendar opozorilo velja. Te pleničke vam toplo priporočam, če potrebujete rezervo (recimo da običajno pridete skozi z vašimi 20 plenicami, vsak 3. dan pa se zgodi, da vam zmanjka plenička ali 2). Pri nas imamo 4 in nam v ta namen super služijo.

Copatarca

Število prispevkov : 3

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh