Prodam nove Grovia plenice

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Prodam nove Grovia plenice

Objavlja  olkas on Čet Mar 29, 2012 6:01 pm

Zivijo!

Prodam 10 neuporabljenih plenicnih vlozkov GroVia 100% organski bombaz. V originalni embalazi, pakirano po 2 kosa skupaj.

S prijateljico sva jih narocili skupaj in se narobe razumeli pri stevilki. Jaz jih imam 24 dovolj, zato jih 10 prodam za 6 eur na kos oziroma za 50eur dam vseh 10kom. Narocili sva tele plenice:

http://www.bebe-au-naturel.com/grovia-lot-de-2-pads-lavables-en-coton-biologique,bebe,produit,3310-4040-11601,3.couche-lavable.html

Ce katera zeli s temi zaceti in se nima prekrivnih hlack, lahko zraven po zelji prodam do stiri kose prekrivnih hlack, ki so prakticno nerabljene, ker jih imam prevec (pralno previjam dva meseca). Imam dvoje z vrorcem 'narava' in dvoje enobarvne barva 'mandarina'. Za 14eur po komadu.

Pri GroVia plenicah se namrec v ene prekrivne hlacke lahko vpne vec plenicnih vlozkov zaporedoma, dokler se vam ne zdi, da bi radi oprali tudi prekrivne hlacke. Ce imate susilni stroj boste tudi z desetimi plenickami prisli skozi za zacetek, da vidite, ce vam ta nacin previjanja ustreza. Vlozki pralni na 60stopinj, lahko jih susite v susilcu. Prekrivne hlacke perete na 40stopinjah, suhe so v par urah na zraku.

Lahko me poklicete na 040 88 48 44

Lep pozdrav in veliko veselja s pralnimi plenickami. Mi zelo uzivamo, je bilo pa treba pocakati da je bil otrok tezak cez 4,5kg.

olkas

Število prispevkov : 3

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh