Plenice Delfi

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Plenice Delfi

Objavlja  Lampa on Pet Dec 02, 2011 7:35 pm

Živjo!

Ima kakšna izkušnje s pralnimi plenicami Delfi?

LP

Lampa

Število prispevkov : 2

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Plenice Delfi

Objavlja  metuljka on Sre Dec 07, 2011 2:06 pm

Jaz imam nekaj teh pleničk. Uporabljam jih pa šele 2 meseca, tako da veliko izkušenj nimam. Čez dan uporabljam te in Grovia, ponoči pa Racman bambus. Imam še nekaj PopIn plenic, ampak jih trenutno ne uporabljam, ker mu največkrat spustijo.

Kaj pa te točno zanima o teh plenicah?

metuljka

Število prispevkov : 18

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Lampa on Čet Dec 08, 2011 7:38 pm

Zanima me, kako se oprijemo nogic, če so dovolj vpojne... skratka, če se jih splača kupit.

Lampa

Število prispevkov : 2

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  metuljka on Čet Dec 08, 2011 9:04 pm

Delfi so pleničke z žepkom. Zraven vsake plenice sta 2 vložka. 1 bambus in 1 mikrovlakna. Sušijo se zelo hitro.Jaz si samo bambusovega še nisem upala dati, se mi zdi precej tanek. Za doma imam samo mikrovlakna, za ven pa oba. Zdrži do 4 ure. Kot vse plenice, včasih kaj pride mimo, kakec še ni nikoli.
Pri nogicah našemu mladičku niso spustile še nobene pleničke. Res pa je, da ima pri 2 mesecih 6100g. Spustijo mu zgoraj, na pasu. Tu pa ni velike razlike. Razen bambus racmana, včasih spustijo vse. Tudi pampers, ki jih imamo za vikende pri taščici in za k zdravnikom.
Meni so všeč. Pa tudi ati jih najraje uporablja, (seveda že pripravljene) ker so najbolj podobne pamperskam.
Jaz bi se samo za eno vrsto plenic težko odločila. Mi je všeč, da so različne, ker imajo vsaka svoje prednosti in potem kombiniram. Te sem za poskušnjo naročila 2, potem pa še paket petih pleničk.

So pa verjetno najcenejše, sploh zdaj, ko so v akciji.

Lp

metuljka

Število prispevkov : 18

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh