Racman vse v enem

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Racman vse v enem

Objavlja  anancica on Pon Sep 05, 2011 2:48 pm

Ime pleničke: Racman vse v enem

Cena pleničke: 20,70 EUR (vključuje tudi dodatni vložek)

Vrsta pleničke: vse v enem

Ocena izgleda: 4 (moti me, da ni več barv)

Ocena zanesljivosti: 5 (pri majhnem dojenčku, za večje še ne vem Smile )

Ocena vpojnosti: 5 (pri majhnem dojenčku, za večje še ne vem Smile )

Plusi: Je iz bambusa, ki boljse vpija kot bombaz in je tudi mehkejsi. Se razstavi, da se hitreje susi, hkrati pa ostaja en kos. Elastike okrog nogic se lepo prilegajo.

Minusi: Na voljo samo ena barvna ali bela.

Osebne izkušnje: (tole je komentar še ene mamice) Tudi mi smo imeli priložnost preizkustiti tole pleničkov vse v enem in smo bili zelo zadovoljni. Pravzaprav je to trenutno najboljša plenička vse v enem, kar jih imamo (imamo pa primerke BumGenius, Wonderoos, Swaddlebees, Totsbots). Pri tej plenički se mi zdi izredno posrečeno to, da je sicer iz bambusa (ki se načeloma bolj počasi suši, je pa vpojen in mehak), ampak se vseeno izredno hitro suši, ker se cel vložek raztegne, hkrati pa ni nobenega posebnega dela s polnjenjem plenice, ker je vložek prišit na pleničko. Samo prepogneš, vržeš notri še en vložek (brez tega pri nas ne gre) in plenička je pripravljena. Večino naših ostalih naših pleničk vse v enem je treba polniti (vložek v žepek), kar je lahko zamudno, sploh če moraš še iskati, kateri vložek gre v katero pleničko, edino BumGenius iz bio bombaža ima že prišite vložke, ampak tako neposrečeno, da se zlepa ne posuši.
Sploh ne vem, kaj bi lahko pri tej plenički pošimfala ... Smile

Link: Racman vse v enem

anancica

Število prispevkov : 26

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Racman vse v enem

Objavlja  3xM on Ned Nov 25, 2012 9:01 pm

Še moja ocena te pleničke:

Ocena izgleda: 3

Ocena zanesljivosti: 5

Ocena vpojnosti: 5

Plusi: enostavno drži. Ne spusti nič. Pa dober sistem zlaganja.

Minusi: precej velika, sploh z dodatnim vložkom. Zunanja neprepustna plast je precej trda.

Osebne izkušnje: pleničke res nikoli ne spustijo in so zelo zanesljive, uporabljam jih tudi (oz. zadnje čase predvsem) ponoči, z dodatnim vložkom. Menda so zdaj tudi druge barve - jaz imam eno belo in dve različni pisani. Me pa moti, ker so precej okorne na ritki in imam občutek, da dojenčke kar malo ovirajo pri telovadbi. Zato so pri nas bolj za nočno uporabo. Sušijo se kar dolgo, ker je pač bambus, ampak se res lepo raztegne.

Pa še popravek glede cene: 23,30 eur (na uradni spletni strani). To je tudi ena stvar, ki me malo moti, so namreč med najdražjimi, če ne celo najdražje.

3xM

Število prispevkov : 12

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Copatarca on Sre Apr 23, 2014 6:37 pm

ocena izgleda: 5
ocena zanesljivosti: 4
ocena vpojnosti: 5

plusi: Res vpojna plenička, kvalitetne izdelave, odlični materiali.
minusi: Cena je visoka. Plenička je precej trda in neudobna in pri nogicah pušča rdeče sledove.

osebne izkušnje: Ocena zanesljivosti je 4 zato, ker je na moje veliko razočaranje pri nogicah že 2x spustila mokroto. Glede na ceno ... Crying or Very sad 

Copatarca

Število prispevkov : 3

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh