EKO pralne pleničke NOVE prodam za simbolično ceno

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

EKO pralne pleničke NOVE prodam za simbolično ceno

Objavlja  vlakec.tomazek on Sob Apr 30, 2011 12:24 am

Pozdravljene,
jaz imam 6 pralnih pleničk EKO, z ježki, se pravi je nastavljivo. Ne potrebujete prekrivnih hlačk.
Pralne pleničke iz frotirja so izjemno mehke in narejene iz najkvalitetnejšega certificiranega organskega bombaža.

Več podrobnosti in slike na:

http://vitababy.si/eko_trgovina/eko_plenice/pralne_plenicke/195/mehke_pralne_plenice_velikost_l/

IMAM PA CELO VELIKOST XL, ki se menda težko dobijo, uporabljate pa jih lahko od rojstva do konca, saj so nastavljive.
Pleničke so nove, samo oprane. Seveda smo hoteli biti "in", pa previjati s temi pleničkami, kjer bi prihranili, povrh vsega pa bi otrok bil v bolj naravnem, a kaj, ko sem potem pri rojstvu dobila od sorodnikov cel kup enih plenic, pa smo potem tiste uporabili, te pa so ostale v omari.......
Tudi mi smo odšteli celo premoženje (saj ena nova stane 12,90 EUR). Če bi kateri prišle prav, prodam po 7 EUR za kos, imam pa še 6 kosov (če katera vzame v kompletu, dam še ceneje, pa zraven podarim še vložek http://vitababy.si/eko_trgovina/eko_plenice/pralne_plenicke/197/mehki_plenicni_vlozek_vlikost_l/)

Lahko mi pišete na gmail:

vlakec.tomazek@gmail.com

vlakec.tomazek

Število prispevkov : 2

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: EKO pralne pleničke NOVE prodam za simbolično ceno

Objavlja  MamaMaja on Pon Maj 30, 2011 4:59 pm

Ojla!
Za tele pleničko definitivno rabiš prekrivne hlačke!
LP
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

pleničke

Objavlja  vlakec.tomazek on Tor Jun 07, 2011 11:35 pm

MamaMaja je napisal/a:Ojla!
Za tele pleničko definitivno rabiš prekrivne hlačke!
LP

Pozdravljena,
mi je že ena rekla, da je tako. Vendar, ko sem jih jaz kupovala, sta me dve prijateljici prepričali, da prekrivne hlačke niso potrebne, sploh če daš v pleničko še vložek, tako, da če bi jih jaz uporabljala, bi jih tudi brez prekrivnih hlačk, saj je ravno v tem "fora", da koža bolj diha...

Sicer pa so pleničke danes podarjene prijateljici, ki bo kmalu dobila prvega otroka. Uporabljala pa jih bo tudi brez prekrivnih hlačk, tako, da bom kmalu videla, kdo je imel prav.

Hvala vseeno za mnenje! Lep pozdrav vsem na forumu! Very Happy

vlakec.tomazek

Število prispevkov : 2

Nazaj na vrh Go down

Re: EKO pralne pleničke NOVE prodam za simbolično ceno

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh