Nova pri pralnih plenickah

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Nova pri pralnih plenickah

Objavlja  masa on Pon Apr 04, 2011 3:24 pm

Zivjo vsem skupaj!
Ker je toliko govora o pralnih plenicah, me zanima kje ste kupile plenicke? Ker se nisem uporabljala tega, sem za preizkus kupila 2 plenički pri neki novi trgovinici. Prisle sta me 35€ na www.delfi.si
Verjetno bom potrebovala plenick vec, samo moram zbrat pogum.. 200€ je kar zalogaj.
Pa ve?

masa

Število prispevkov : 2

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Nova pri pralnih plenickah

Objavlja  TinkerBeLLy on Čet Apr 07, 2011 3:49 pm

Živživ!
Pralne pleničke so super! Mal več je dela, ampak se hitro navadiš. Jst sm začela s pralnim pleničkam decembra, k je moja pikica dobla za božička par racmank (pa še eno mehko knjigico, seveda). Mi sploh ni blo jasno, kko cela zadeva poteka Embarassed . Prejšni teden pa sem dobila od kolegov 5 telih pleničk delfi. Ful so mehke, pa fajn je, k se loh nastavjo, k tamala je res suhcana pa velika! Tko, da mam jst ene 10 pralnih pleničk zdej. Sam sem brala da jih je idealno tm okol 20.. Morm mal pogledat. K zdej še mal kombiniram.
No saj, kakor komu paše, ampak očitno je EKO in Cool
Če maš še kakšno vprašanje kr prašej, se bova skupej naučili Smile sunny

TinkerBeLLy

Število prispevkov : 1

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Bacek on Čet Apr 07, 2011 11:32 pm

Zdravo,

jaz sem začela uporabljati pralne pleničke mesec dni nazaj. Sicer jih imam doma že od rojstva hčerke, vendar jih nisem uporabljala. Omam pa komplet od GroVia in PopIn. Trenutno so mi GroVia bolj všeč, ker so manj glomazne (beri široke) med nogami. Verjamem pa, da bo iz meseca v mesec lažje in boljše. Very Happy
Ponoči pa imamo še vedno Pamperske, prav tako za kake izlet ipd.

Bacek

Število prispevkov : 35

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malazabica on Pon Apr 11, 2011 12:04 am

Dobrodošla! Moja je stara 17 mesecev, in že od rojstva uporabljamo racmanke. Še vedno sem vesela da sem jih nabavila. Začetna investicija je res mal večja, a potem, ko minevajo meseci ti pa kupiš 1 vrečo pampersk na mesece ali dva (ponoči je v pamperski) pa si vesel da nimaš stroškov še s tem.
karkoli te zanima, samo vprašaj
lp
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  masa on Tor Apr 12, 2011 2:47 pm

Danes naročila še L paket delfi pleničk. Res da je malenkost več dela s pranjem, samo kar sem s kolegicam govorila, se mora obrestovat, ker ne mislim zapravit celega premoženja na plenicah za enkratno uporabo.
Kaj date ve v nočno pleničko kak vložek več ali ni treba?

masa

Število prispevkov : 2

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Pon Maj 30, 2011 5:04 pm

Ojla!
Tele Delfi so izgleda nove na našem tržišču, podobne Wonderoos. Za ponoči bi jaz sigurno dala notri dodatni vložek. Oziroma...če je dete zjutraj suho, potem ni treba, če pa je plenica čisto premočena ali pa je celo pižamica mokra, potem pa definitivno en vložek več.
Super so vložki iz bambusa in konoplje, boljši kot bombažni.

LP
Maja
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh