Itti bitti d'lish ter Bitti tutto

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Itti bitti d'lish ter Bitti tutto

Objavlja  izalina on Pon Nov 22, 2010 3:03 pm

Takole, naš Miklavž nam je sporočil, da bo prinesel par pralnih plenič. Predvsem da poteši mamine lušte . Sedaj imamo samo 20kom racmank bambus in so mi super. Naši 6 mesečnici so prepuščale samo enkrat, ker sem slabo namestila prekrivne hlačke. Racmanke so nam OK, razen ko se je mala začela obračat na bok in potem na trebuh so jo močno ovirale, vendar je sedaj pravi kobacavček Smile . Meni je samo vizualni izgled staromoden.

Miklavžu moram kmalu sporočiti, katere pleničke naj prinese. Nekako se nagibam k AIO pleničkam. Predvsem Itti bitti d'lish ter Bitti tutto. Pri Itti bitti d'lish ne vem katero velikost naj naročim M ali L. Naša ima sedaj 8,7kg. Kaj predlagate? Kaj pa te Bitti tutto so iste kot Itti bitti samo da je ena velikost? Razmišljam tudi o Pop In, vendar so mi prejšnji dve bolj vizualno všeč. Skupaj bi naročila 3-4kom. Ali ima še katera kakšen drug predlog.

LP

izalina

Število prispevkov : 3

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Itti bitti d'lish ter Bitti tutto

Objavlja  malamucka on Sre Nov 24, 2010 11:54 am

itti bitti mora biti ta prava velikost, drugače ti bo prepuščala pri nogicah, tako da bi vzela M... bitti tutto je samo ena velikost, imajo pa bolje narejeno zaščito pri nogicah, podobno kot pri pop-in - dvojne elastike... Smile

malamucka

Število prispevkov : 83

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  izalina on Sre Nov 24, 2010 12:17 pm

Aha...hvala.
Potem bom vzela ene Bitti tutto in ene M Itti Bitti pa še kar ene Pop In. Upam, da ne bom preveč zgrešila Very Happy

izalina

Število prispevkov : 3

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh