Ku-ku

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

Ku-ku

Objavlja  MamaMaja on Čet Nov 18, 2010 5:01 pm

Nekaj časa, okej, kar precej, sem zanemarjala ta forum. Smešno, ane...pa jaz sem si ga zmislila. Sem imela malo slabo vest, ker sem poleti prešaltala na pamperske Wink Potem sem se skušala vrnit nazaj na pralne, pa so nam stalno nekaj spuščale, puščale, močile.
Ampak sem trmasta in en priznam poraza kar tako Very Happy
Sem ful prebrala in spraševala po tujih forumih in ugotovila sledeče. Mikrofibra je zaen drek!
Večinoma uporabljam BumGeniuske. Uporabljala sem oba vložka in skoz je bilo vse mokro, če je bila plenica gor več kot dve uri. Baje je mikrofibra sicer zelo vpojna, zelo rada pa vodo tudi daje od sebe, če jo stisnemo. Zato zdaj šaltam na bambus in konopljo kombinacijo. Prvi vložek bambus, ker hitro vpija tekočino, druga plast pa konoplja, ker je kljub tankosti izredno vpojna, vendar ne vpija tako hitro kot bambus.
Tako, zopet poskušam. Poročam kako bo!
LP vsem in me veseli, da je bilo vseeno nekaj življenja na forumu, medtem ko sem se jaz skrivala!
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: Ku-ku

Objavlja  malazabica on Pet Nov 19, 2010 1:30 am

Alo, alo!!!
Ne se jeziti ker smo se vsi polenili na forumu. Je pa fajn da se imaš vedno kam vrniti, tudi če se 2 meseca nič ne dogaja gor, smo vedno v bližini... Very Happy
vem kako se počutiš
priznam da ponoči uporabljamo pampersko, ker moja fuuuuul lula ponoči pa se mi je frčefelca smilila, ker vem kako ji plenica zaudarja po urinu po 3-4h čez dan. Zato jo imam ponoči na umetno suhem Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

What a Face What a Face What a Face
malazabica

Število prispevkov : 113
Kraj : pod pohorjem

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  malamucka on Sre Nov 24, 2010 11:41 am

MamaMaja, lepo da si prešaltala nazaj na pralne Smile
Kakšne plenice iz konoplja imaš? Jaz poznam samo bum hugger...

malamucka

Število prispevkov : 83

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  MamaMaja on Sre Nov 24, 2010 9:38 pm

Ma ne, imam še vedno bumgeniuske, samo da namesto vložkov iz mikrofibre uporabljam vložke iz bambusa in iz konoplje.
Bambus so oni dodatni racmanovi, pa par Little Lambs bamboo boosterjev imam, konoplja so pa Easy Peasy Hemp boosterji.
Cela znanost, cela znanost Wink
MamaMaja
Admin

Število prispevkov : 167

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh