PRODAM razne pleničke in hlačke

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down

PRODAM razne pleničke in hlačke

Objavlja  PikaPoka on Ned Sep 05, 2010 12:14 am

Ker sem želela preizkusiti kaj nam odgovarja imam zdaj nekaj pleničk odveč, če katero zanima...

Mikropor-bombaž prekrivne hlačke velikosti M Racman (2x) - 9 € x2
mikropor-bombaž prekrivne hlačke velikosti S Racman (1x) - 9 €
Pop in dream dri AIO (notranjost iz mikrofibre) (2x) - 14 € x2
Popolini Ultra fit organic (1x) - 8 €
Popolini One size organic (1x) - 8 €

PikaPoka

Število prispevkov : 5

Poglej uporabnikov profil

Nazaj na vrh Go down

Re: PRODAM razne pleničke in hlačke

Objavlja  anancica on Sre Jul 20, 2011 4:09 pm

Ali je pop-in se na voljo?

anancica

Število prispevkov : 26

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  PikaPoka on Sre Jul 20, 2011 11:53 pm

anancica je napisal/a:Ali je pop-in se na voljo?
Zivjo, mi smo potem tele pleničke kar uporabljali naprej, ker jih nihče ni kupil. Ampak samo hlačke v kombinaciji z drugimi vložki. Tele mikofibra vložke nisem uporabljala oz. zelo malo. Mi smo bolj na bombažu. Jih pa imam pospravljene že več kot pol leta, ker jih je naš prerastel. Lahko doma pogledam čez par dni in sporočim, če te bo še zanimalo.
Pop in prekašajo vse, če me kdo vpraša. Problala sem zihr 10 vrst plenic, sicer jih je za testirat še cel bataljon. Laughing Ta nove racmanke AIO (ne vem, če so že na trgu) so pa tudi super!

PikaPoka

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  anancica on Čet Jul 21, 2011 2:35 pm

Hvala za odgovor, vendar smo se potem odlocili za BG AIO, moz se ne strinja z zlaganjem. :-( A ste poskusili tudi GroVia, se mi zdi, da je vecini se boljsa kot Pop-in. Me pa veseli, da so Racmanove AIO dobre, ker jih bomo tudi nekaj kupili, ker imam bon. :-)

anancica

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  PikaPoka on Čet Jul 21, 2011 7:22 pm

Joj BG, mogoče ne bi smela delati slabe reklame, ampak... jaz sem bila zelo navdušena nad BG organic in hotela sama poskusit, pa sem videla, da so punce dale prave ocene na forumu in mi je žal, da sem jih kupila. No comment o ježkih. Po parih mescih uporabe zelo slabo primejo in postanejo tako trdi in zviti, da niso za nikamor. BG organic se zelo počasi suši, ima pa tudi to slabost, da ko otroci že veliko popijejo hitro premoči. Ampak to se mi še ne zdi taka reč. Ježki so pa res obupni. Če vam uspe naročiti iz Anglije tiste s pritiskači, vam jih vsekakor bolj priporočam. So pa fenomenalne glede kroja. Tu nimam pripomb! In majhno rito naredijo.
GroVia res hvalijo, nisem jih pa probala. Pop in so nerodne za zlagat, se naveličaš čez en cajt. Glede uporabe so super. Odlično se obnesejo tudi ponoči. Mi zdaj uporabljamo Bambino mio in so zakon. Dokaj hitro se sušijo, super se obnesejo. Hitro so namontirane, ni veliko dela z zlaganjem. Edino tudi na teh hlačkah ratajo ježki s časom bolj trdi, tako da prisegam na Thirsties hlačke in bambino mio vložek. Včasih uporabljam tudi BG flip hlačke in BM vložek, ampak so Thirsties še zmiri boljše. Za moje pojme najboljša kombinacija. Racman AIo ta nov je pa glih tako zakon! Samo so prepozno prišle ven, imamo že druge zaloge. Wink
LP

PikaPoka

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  anancica on Čet Jul 21, 2011 9:35 pm

Ja, se strinjam glede BG, sej smo jih imeli ze pri prvem in je tocno tko, kot je napisano. Na sreco edino imamo zapiranje s pritiskaci, ker so me to pa ze prej opozorili, da so jezki slabi. Ampak mozeva obvelja, da potem ni prerekanja glede previjanja. Razz

anancica

Nazaj na vrh Go down

Objavlja  Sponsored content

Sponsored content

Nazaj na vrh Go down

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh